SOCIAL

E-shop

Sidebar Filter

Zobrazuji všech 22 výsledků

O produktech

Šnečí speciality jsou po celém světě považovány za nedílnou soušást jídelníčku. Šnečí maso je nejen gurmánský zážitek, ale pro své nutriční hodnoty je vyhledávanou pochoutkou nejen vrcholovými sportovci, ale i všemi, kteří se zajímají o zdravou stravu. Obsahuje totiž bílkoviny té nejlepší kvality, dokonce lepší než bílkoviny v hovězí svíčkové a neobsahuje též žádný cholesterol. Samotné maso nemá žádnou chuť a tak záleží jen na Vás jak ho připravíte. Proto si u nás vyberete z již hotových výrobků, které zpracováváme s velkou pečlivostí. Zjistěte si něco o Helikultuře.

U nás najdete speciality jako například: Šneci s lanýžovým máslem, Šneci po Burgundsku, Šnečí kaviár, Šnečí paštika s brusinkami, Šneší paštika s medvědím česnekem, Šnečí paštika s lanýži, Medvědí česnek, Lesní houby, Šneci alá Caligula a další. Všchny speciality připravujeme s tou největší láskou k této pochutině. Většina světových kuchyní považuje šnečí delikatesi jako nedílnou součást své kuchyně a proto Vám chceme zprostředkovat tuto lahůdku i Vám.

Na našem webu můžete také najít informace o pěstitelých nebo více informací o nás nebo našich odbornících. Všechny produkty děláme s pečlivostí a pokud by Vás zajímaly nějaké otázky a našich produktech, nebo receptech neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.